O nas

Przychodnia Luxarmed  to nowy  podmiot leczniczy na tarnogórskim rynku medycznym, mieści się w nowym nowocześnie wyposażonym budynku położonym w centrum miasta.

Przychodnia prowadzi działalność ambulatoryjną w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Zatrudnia lekarzy różnych specjalności obejmując  opieką medyczną  zarówno Pacjentów indywidualnych jak i ich rodziny.

Wychodząc naprzeciw  oczekiwaniom Pacjentów   wprowadzamy nowatorskie rozwiązania, by zapewnić wysoką jakość usług, łatwy i szybki dostęp do lekarzy, wizyt oraz badań.   Profesjonalnie i z zaangażowaniem chcemy dbać o  zdrowie Pacjentów.

Wartości, na które stawiamy to Zaufanie, satysfakcja i zdrowie Pacjentów.

Celem  naszego działania  jest udzielanie świadczeń zdrowotnych służących zachowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia pacjentów, który realizujemy w szczególności poprzez prowadzenie profilaktyki, diagnostyki, leczenia ambulatoryjnego oraz udzielania świadczeń w gabinetach wyposażonych w nowoczesny sprzęt zapewniający wysoki poziom usług dla korzystających z nich pacjentów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz w trosce o zdrowie pacjentów oferujemy usługi z zakresu: podstawowej opieki zdrowotnej w ramach umowy podpisanej z Narodowym Funduszem Zdrowia , specjalistycznej ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, medycyny pracy, programy profilaktyczne w tym pakiety zdrowotne dla kobiet i mężczyzn, szczepienia. Nasi partnerzy: LUX-MED,

ENEL-MED,

POLMED S.A. ,

SIGNAL IDUNA,

Centrum Medyczne cmp,

SANEO S.A. ,

SCAMMED MULTIMEDIS S.A. ,

PZU POMOC S.A.,
UNIMEDI SP.ZO.O.